Blaczego ekologiczne czyszczenie?

Ponieważ życie staje się bardziej mobilne, bardziej planowane i bardziej stresujące, możesz łatwo przejdź do najnowszych produktów, które obiecują jeszcze bardziej uciążliwe zadania. Potrzebujesz posprzątać łazienkę? Podczas następnej podróży do sklepu, weź jedną z wielu jasne i kolorowe butelki, które obiecują szybkie rozwiązanie. Ale czy kiedykolwiek myślałeś o tym? czy to w tym pojemniku?

Bez względu na to, czy jesteś gospodynią domową, która czyści te produkty przez cały dzień. lub osoba, która regularnie czyści twój dom, powinieneś poświęcić czas, aby to rozważyć. Większość z nich składa się z surowych koktajli chemicznych, które mogą zaszkodzić twoje zdrowie - i zdrowie twoich dzieci. Kiedy ludzie pytają ponownie, czym są wprowadzają swoje domy, szukają bardziej przyjaznych dla środowiska rozwiązań.

1) wzorzec bezpieczeństwa swój dom

Uwaga! Inflammatory! Toksyczny! Detergenty z limitowanymi etykietami bezpieczne dla ciebie i dzieci wokół ciebie. Wiele chemikaliów (takich jak chlor i amoniak), gdy są ponownie zmieszane, być być niebezpieczne. Małe dzieci i dom W związku z powyższym, produkty są szczególnie polecane. Ponadto domowe rodki można ostrzyć się do pięciu celów klas Krajowym Centrum Kontroli Zatruć w. Substancje odpowiedzialne za zgłoanie w zgodnie z rocznym raportem za 2010 rok. Dlatego zwiększ użycie produkty czyszczące, które nie są toksyczne i nie są niebezpieczne!

2) Czysta środa

Przejście na bardziej przyjazne dla środowiska metody "pomaga zmniejszyć zanieczyszczenie naszej wody ścieżki i powietrze oraz minimalizuje wpływ na zubożenie warstwy ozonowej i globalne zmiana klimatu przy mniejszej ilości smogów chemicznych. " Wiele organicznych produkty również wykorzystują opakowania nadające się do recyklingu, które minimalizują
odpady.

3) Bezpieczniejsze produkty

Konwencjonalne środki czyszczące stwarzają ryzyko, takie jak chemiczne oparzenia skóry twarzy i oczu. Zielone produkty czyszczące nie są agresywne i spełniają surowe normy. toksyczność poprzez wdychanie, łatwopalność i wchłanianie przez skórę.

4) Lepsza jakość powietrza

Większość ludzi nie lubi "silnych chemicznych zapachów". Wiele ekologicznie Środki czyszczące, w tym te zakupione w sklepie i te, które możesz zrobić dom zawiera przyjemne naturalne olejki eteryczne i odnosi się do czyszczenia tych produktów jako "aromaterapia".

5) Tańszy

Inwestowanie w produkty ekologiczne ma również sens dla firm. "Koszt Środowiskowe środki czyszczące stały się o wiele bardziej konkurencyjne i czyszczące w sposób przyjazny dla środowiska zmniejsza ryzyko zwolnień lekarskich dla pracowników i ryzyka pożary i wycieki chemiczne. "

6) Bądź przykładem dla innych

Kiedy zaczniesz używać przyjaznych dla środowiska środków czyszczących i narzędzi oraz zobacz, jak dobrze działają, inne mogą pójść za tobą. Więc nie martw się zielonym czyszczeniem w domu lub w biurze. Im więcej ty przyłącz się, tym zdrowsza planeta, którą wszyscy możemy się cieszyć! Również Przykład dla dzieci gwarantuje lepszą przyszłość naszej planety.

7) oczyścić powietrze z pomieszczenia

Czy wiesz, że użycie konwencjonalnych środków czyszczących może przyczynić się bardziej intensywne zanieczyszczenie pomieszczeń niż na zewnątrz? Lotne związki organiczne które były związane z wieloma problemami zdrowotnymi, takimi jak uszkodzenia wątroba, nerki i centralny układ nerwowy są uwalniane, gdy są stosowane i przechowywania żywności i mogą pozostać w powietrzu przez długi czas po użyciu zgodnie z z artykułem "Wprowadzenie do jakości powietrza w pomieszczeniach" przez Agencję Ochrony środowisko. Nic do kaszlu. Oddychaj łatwiej, wiedząc, że nie ma problemów z czyszczeniem naprawdę ekologiczne produkty.

8) Zaoszczędź pieniądze

Dodaj zielenie do swojego portfela, tworząc własne produkty ekologiczne. Możesz także zaoszczędzić pieniądze, kupując ekologiczne uniwersalne środki czyszczące. narzędzia, które wykonują wiele zadań, więc nie musisz kupować innych produkty. Ponadto wraz ze wzrostem liczby producentów osiągających poziom środowiskowy oczyszczenie, produkty naturalne często konkurują cenowo z ich konwencjonalnymi, chemicznymi wypełnione analogami, a w niektórych przypadkach nawet tańsze.

9) Czyszczenie jest łatwiejsze

O wiele łatwiej jest mieć kilka produktów spełniających ogólne potrzeby oczyścić niż cały arsenał toksycznych produktów. Na przykład ocet można łatwo wymienić. pleśń i pleśń, środki do czyszczenia szyb, uniwersalne środki czyszczące, środki do mycia toalet oznacza i wiele więcej. W ten sposób można często rozwiązać wiele zadań związanych z czyszczeniem. w domu, bez zmian podczas czyszczenia produktów! Ponadto nie musisz martwić się plamami. wybielić ubrania lub przypadkowo wymieszać niebezpieczne substancje chemiczne, kiedy czyścisz się, gdy jesteś zielony!

10) Zamawiając organiczne sprzątanie, inwestujesz w poprawę sytuacja środowiskowa.

Wielu producentów żywności ekologicznej traktuje bardzo poważnie odpowiedzialność społeczną i często przekazują część zysków organizacjom, które prowadzić do dalszych zmian społecznych, środowiskowych i edukacyjnych. Oto jest Dlaczego kupowanie produktów od tych firm oznacza, że również zapewniasz społeczność lokalna i globalna.